1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Polecamy w tygodniu

Dziś, 24 maja
Osiem lat pod wydarzeniach przedstawionych w filmie "Ghost Rider" Johnny Blaze (Nicolas Cage) ukrywa się w Europie. Mężczyzna wciąż próbuje zwalczyć klątwę, która sprawia, że przemienia się w Ghost Ridera, ognistego demona pożerającego dusze grzeszników.
Rok 1983, Baton Rouge w stanie Luizjana. Bud Carter (Willem Dafoe) to doświadczony stróż prawa. Pewnego razu funkcjonariusz aresztuje płatnego zabójcę Jessego Weilanda (Matt Dillon).
Patience Phillips (Halle Berry) jest cichą, nieśmiałą kobietą. Pracuje jako graficzka w słynnej firmie kosmetycznej Hedare Beauty, kierowanej przez despotycznego George'a Hedare'a (Lambert Wilson) i jego żonę, supermodelkę Laurel (Sharon Stone).
Van Wilder (Jonathan Bennett), absolwent szkoły średniej, po wakacjach w Europie trafia do Coolidge - uczelni, w której najlepsze lata życia spędził jego ojciec.
Przystojny weterynarz Henry Roth mieszka na Hawajach. Prowdzi beztroski tryb życia. Sprzyjają temu panujący na wyspie wakacyjny klimat i liczne, atrakcyjne turystki.
Świat przyszłości, w którym ludzie zmuszeni są żyć w parach. Zgodnie z przepisami uchwalonymi przez władze miasta nikt nie może być samotny, a każdy singiel trafia do hotelu, w którym ma 45 dni na poznanie nowego partnera.
Jutro, 25 maja
Przystojny Mike Martingano (Channing Tatum) to prawdziwa "złota rączka". Potrafi wyremontować dach, naprawić samochód, a nawet zrobić meble.
II wojna światowa, front wschodni. Na pobojowisku w zniszczonym czołgu zostaje znaleziony ranny żołnierz. Lekarze ze szpitala wojskowego nie dawali mu zbyt wiele szans.
Kontynuacja kasowego przeboju kinowego z 1998 roku. Inspektor Lee zostaje przydzielony do rozwikłania priorytetowej sprawy. Ma zbadać okoliczności zamach
Doktor Parnassus (Christopher Plummer) przewodzi małej trupie teatralnej. Należą do niej cyniczny karzeł Percy (Verne Troyer), córka doktora Valentina (Lily Cole) oraz podkochujący się w niej aktor Anton (Andrew Garfield).
Lisa (Reese Witherspoon) jest 27-letnią byłą sportsmenką, która czuje, że najlepsze lata ma już za sobą. Właśnie wyrzucono ją z drużyny softballa, która stanowiła całe jej życie.
Po odejściu żony załamany Piotr (Wojciech Pokora), docent matematyki w średnim wieku, usiłuje popełnić samobójstwo, lecz od tego zamiaru odwodzi go jego przyjaciel Marek (Krzysztof Kowalewski).
Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2017 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno