1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>

Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

Polecamy w tygodniu

Dziś, 19 listopada
Operacja lądowania aliantów w Normandii zostaje zakończona. Amerykańscy żołnierze otrzymują kilkudniowy urlop. Sierżant zwany Wielkim Joe (Telly Savalas) szuka dla swoich podwładnych miejsca odpowiedniego do odpoczynku i zabawy.
Miliarder Sinclair (John Cleese) wpada na pomysł zwiększenia zysków z automatów do gry, znajdujących się w należącym do niego kasynie. Informuje grupę hazardzistów, że ten, kto pierwszy dotrze do oddalonego o 700 mil miasteczka Silver City i otworzy skrytkę bagażową, zostanie właścicielem jej zawartości.
W jednym z kontenerów w nowojorskim porcie zostają znalezione ciała kilkudziesięciu uciekinierów z Wietnamu. Wu (James Hong), ambasador Chin, dementuje pogłoski, jakoby przedstawiciele jego kraju byli odpowiedzialni za ten czyn. Innego zdania jest pracująca w elitarnej jednostce specjalnej Eleanor Hooks (Anne Archer). Zleca ona agentowi Neilowi Shawowi (Wesley Snipes) śledzenie dyplomaty.
Jutro, 20 listopada
Tobey Marshall pracuje jako mechanik samochodowy w warsztacie, który założył jego ojciec. Prawdziwą pasją chłopaka są wyścigi uliczne. Próbując ocalić rodzinny biznes od bankructwa, przystaje on na propozycję zamożnego, aroganckiego Dina Brewstera, z którym łączą go pewne zatargi z przeszłości.
Młody Shawn MacArthur (Channing Tatum) przybywa z prowincji do Nowego Jorku. Nie ma pieniędzy, znajomych ani perspektyw. Aby przetrwać w wielkim mieście, zaczyna sprzedawać na ulicy podrabiane towary. Niebawem napada na niego grupa mężczyzn, nasłanych przez kontrolującego teren Harveya Boardena (Terrence Howard). Shawn stawia opór i przegania intruzów.
Lee (Barbara Hershey) jest żoną malarza Fredericka (Max von Sydow). Holly (Dianne Wiest) marzy o byciu kimś znanym, aktorką lub pisarką. Hannah (Mia Farrow) jest piękną aktorką, dobrą żoną, matką i siostrą. Traktowana jest przez wszystkich członków rodziny jako ich podpora i wzór.
Wtorek, 21 listopada
Danny Ocean (George Clooney) nie jest zwykłym włamywaczem. To prawdziwy artysta wśród przestępców, dżentelmen, który zawsze unika przemocy i okrada tylko tych, którzy sami nie są uczciwi. Po czterech latach więzienia wychodzi na wolność za dobre sprawowanie. W planach na najbliższą przyszłość ma największy w swojej karierze skok.
Po zabójstwie prezydenta Nigerii i jego rodziny wybucha wojna domowa. Władzę przejmuje wojskowy dyktator. Grupa specjalna porucznika A.K. Watersa (Bruce Willis) zostaje wysłana z misją ratunkową. Mają oni odnaleźć doktor Lenę Kendricks (Monica Bellucci), współpracującą z organizacją Lekarze bez Granic.
Miasteczko Woburn w stanie Massachusetts. Kilka rodzin mieszkających w okolicy chce wiedzieć, dlaczego ich dzieci zmarły na białaczkę, a wielu ich bliskich lub sąsiadów cierpi na poważne choroby. Proszą adwokata Jana Schlichtmanna (John Travolta), by znalazł winnych tej sytuacji. Początkowo prawnik nie chce podjąć się tej sprawy, gdyż nie wie, przeciwko komu mógłby skierować pozew.
Środa, 22 listopada
Susan Cooper (Melissa McCarthy) pracuje w CIA jako analityk. Mimo że nie bierze udział w misjach w terenie, jest cichą bohaterką biura. Obdarzona superpamięcią kobieta jest partnerką, uszami i oczami agenta, który działa w terenie, Bradleya Fine'a (Jude Law).
Niedaleka przyszłość. Ludzie są podzieleni na dwie kasty. Do wyższej należą osoby poczęte w wyniku genetycznych modyfikacji. Są bardzo inteligentne i niezwykle sprawne fizycznie. Do niższej zaliczają się wszyscy poczęci w tradycyjny sposób. Vincent Freeman (Ethan Hawke) należy do tej drugiej grupy.
Andie Anderson (Kate Hudson) prowadzi rubrykę porad w kobiecym magazynie. Dziennikarka chce jednak poruszać ambitniejsze tematy niż tylko te dotyczące kremów i maseczek. Szansą na awans jest napisanie wyjątkowo dobrego artykułu. Andie chce uświadomić czytelniczkom, jakie błędy popełniają w relacjach z mężczyznami.
Czwartek, 23 listopada
Świat przyszłości. Ludzkości udało się zbudować roboty, które są w stanie się uczyć. Do ośrodka szkoleniowego na opuszczonej wyspie trafia elitarna jednostka żołnierzy. Szybko okaże się, że ich pobyt w tym miejscu nie będzie tylko zwykłymi ćwiczeniami. Wyspa opanowana jest bowiem przez żądne krwi maszyny.
Ryan Bingham (George Clooney) jest specjalistą od zwalniania pracowników. Z jego usług korzystają firmy z całych Stanów Zjednoczonych, wiele czasu spędza więc w podróżach. Sprzyja im kryzys finansowy, który obejmuje kolejne branże i pociąga za sobą redukcje zatrudnienia.
Grudzień 1944 roku. Alianci są pewni wygranej z Niemcami. Pułkownik Kiley (Henry Fonda) podejrzewa jednak, że wrogowie potajemnie przygotowują się do ataku. Jego najbliżsi współpracownicy, pułkownik Pritchard (Dana Andrews) i generał Grey (Robert Ryan) bagatelizują te przypuszczenia.
Piątek, 24 listopada
W krótkim czasie dochodzi do serii niewyjaśnionych zaginięć przestępców. Każdy z nich zniknął podczas precyzyjnie przeprowadzonej akcji. Tajemniczymi wypadkami zaczyna interesować się prasa. Policja zaś wydaje się bezradna. Generał Krasucki wyznacza do wyjaśnienia tej sprawy swojego najlepszego człowieka, bezkompromisowego Aleksandra Wolina, czyli słynnego Sępa.
Film składa się z trzech, opowiadanych równolegle fabuł. Pierwsza to historia meksykańskiego policjanta Javiera Rodrigueza (Benicio Del Toro), któremu udaje się przechwycić transport kokainy. Wkrótce na miejscu przerzutu pojawiają się ludzie jednego z największych meksykańskich przestępców - generała Salazara (Tomas Milian), którzy konfiskują towar.
Francja, 1942 rok. Edmond Batignole prowadzi mały sklepik w Paryżu. Wojna i okupacja nie przeszkadzają mu w prowadzeniu normalnego, mieszczańskiego życia. Z Niemcami ma dobre układy, natomiast narzeczony jego córki, Pierre (Jean-Paul Rouve) współpracuje z nimi. Pewnego dnia wskutek jego doniesienia Niemcy aresztują żydowską rodzinę.

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2017 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno