1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Cyfrowy Polsat

Nederland 3

NEDERLAND 3: Niedziela 20 sierpnia

Wszystkie kanały
03:10
trwa
Tekst-TV
06:30
Pingu
06:35
Timmy tijd
06:45
Tip de muis
06:50
Masha en de beer
07:00
Masha en de beer
07:05
Kindertijd
07:06
Reis naar Afrika
07:17
Australië
07:21
Amy en Janice krijgen Chinese les
07:23
Professor Peins - de verdwenen krultang
07:26
Hier slaap ik
07:30
Buurman en Buurman
07:40
Buurman en Buurman
07:50
Kosmoo
08:15
Zorro
08:40
Zappsport
09:00
Mees Kees
09:25
Mees Kees
09:50
Willem Wever
10:15
Brugklas
11:05
De mooiste sprookjes
12:05
De vloer op Jr
12:25
Bij Ron in het Kasteel
14:20
Bommetje!
15:05
Willem Wever
15:35
Zappbios: De kinderen van Timpelbach
17:05
Checkpoint
17:35
Caps Club
18:00
Welkom in de IJzeren Eeuw
18:30
NOS Weekoverzicht Jeugdjournaal
18:55
Taarten van Abel
19:23
Socutera
19:30
NOS Sport: EK Hockey
20:35
NOS Sport: EK Hockey
21:50
Lowlands 2017
23:25
3Lab: Zalig zijn de onwetenden
23:55
NOS Studio Sport Eredivisie

NEDERLAND 3: Poniedzia�ek 21 sierpnia

Wszystkie kanały
01:00
NOS Studio Sport
01:40
NOS Studio Sport Eredivisie
02:35
NOS Studio Sport
03:14
Tekst-TV
06:30
Pingu
06:35
Nellie & Cezar
06:40
Olly, het kleine witte busje
06:45
Sarah en Eend
06:55
Sesamstraat
07:10
Zappelin Go
07:15
Bing
07:25
Rintje
07:30
Shaun het schaap
07:35
Kiwi & Strit
07:40
De wereld van Zappelin
08:00
K3 Dansstudio
08:10
Barbapapa
08:15
Pippi Langkous klassiek
08:45
Studio Snugger
09:00
Zapp Skills
09:20
Buurman en Buurman
09:25
Heidi
09:50
Kindertijd
09:51
Ik heb geen slaap en ik ga niet naar bed
10:02
Iene Miene Boe - een pop voor de konijnen
10:05
De post
10:07
Winkelen
10:12
Duwen
10:15
Bollie & Billie
10:30
Teletubbies
10:40
Nijntje en vriendjes
10:45
Bruine beer in het blauwe huis
11:10
Leuke verhaaltjes van Winnie de Poeh
11:15
Sesamstraat 10 voor...
11:25
De speelgoeddokter
11:40
Noddy, de detective
11:50
Bibbeltje big
12:00
Maya de bij
12:15
Lassie Animated
12:40
Mega Mindy
13:10
Kindertijd
13:11
Het perfecte cadeau
13:22
Lieze zoekt beestjes
13:24
Blauwe koe bakt een cake
13:28
Fornuis
13:35
Sesamstraat
13:50
Mike de ridder
14:00
Wickie de Viking
14:20
Tracy Beaker
14:30
Bommetje!
15:20
Bij Ron in het Kasteel
15:45
Zapp Skills
16:10
Dance Academy
16:35
Dance Academy
17:00
SpangaS Marathon
17:55
Zapp Skills
18:20
Brugklas
18:40
Het Klokhuis
19:00
NOS Jeugdjournaal
19:30
NOS Sport: EK Hockey
20:40
NOS Sport: EK Hockey
21:55
Nick & Simon, The Dream
22:55
PENOZA

NL 3 - niderlandzki kanał dla dzieci.

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2017 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno