1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Strona główna Cyfrowy Polsat

nSport

NSPORT: Poniedziałek 20 listopada

Wszystkie kanały
06:00
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
08:10
Sport News+
Magazyn sportowy
08:25
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - IFK Kristianstad
11:00
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Aalborg Handbold
13:30
Siatkówka kobiet: Liga włoska - mecz: Imoco Volley Conegliano - Saugella Team Monza
16:00
Czarny charakter: Patryk Dudek
16:30
Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Australii - podsumowanie
17:30
Piłka nożna: Liga+ Extra
piłka nożna
19:00
Piłka nożna: Liga+ Extra: Dogrywka
piłka nożna
20:00
Basket+
Magazyn informacyjny
20:30
Magazyn Ligi Mistrzów
Magazyn
21:00
Ekstraklasa po godzinach
Magazyn
22:00
Magazyn PGNiG Superligi
Magazyn sportowy
22:30
Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz: Toronto Raptors - Washington Wizards
00:45
Sport News+
Magazyn sportowy

NSPORT: Wtorek 21 listopada

Wszystkie kanały
06:00
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań
08:10
Sport News+
Magazyn sportowy
08:30
Magazyn PGNiG Superligi
Magazyn sportowy
09:00
Ekstraklasa po godzinach
Magazyn
10:05
Ekstrapaka: 16. kolejka
Magazyn
11:05
Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Australii - podsumowanie
12:05
Piłka ręczna kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: CSM Bukareszt - Vistal Gdynia
13:55
Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur FC
Na żywo
15:55
Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy grupowej: Sevilla FC - Liverpool FC
Na żywo
17:55
Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Spartak Moskwa - NK Maribor
Na żywo
20:00
Basket+
Magazyn informacyjny
20:15
Czarny charakter: Nicki Pedersen
20:40
Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: AS Monaco - RB Lipsk
Na żywo
22:45
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
00:45
Sport News+
Magazyn sportowy
01:00
Basket+
Magazyn informacyjny
01:15
Magazyn Velux EHF
Magazyn sportowy
02:00
Zakończenie programu

nSport - najwyższa jakość kanału sportowego o unikalnej informacyjno-publicystycznej formule programowej.

Stopka

Centrum Obsługi Klienta

z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

© 2007-2017 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno