1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do strony Kontakt
  4. Przejdź do stopki
   
 
Aby stworzyć listę ulubionych kanałów, dodawać programy do sekcji "Nie przegap" albo zamówić e-codziennik TV z ulubionymi programami oraz korzystać z wielu użytecznych funkcji serwisu, zaloguj się.
Zaloguj się
E-mail:
 
Hasło:
 
Nie pamiętam hasła >>





Zobacz regulamin
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto?
  • tworzysz listę ulubionych kanałów
  • wybierasz tylko ulubione kategorie tematyczne
  • zamówisz e-codziennik TV z ulubionymi programami
  • przypomnimy Ci o wybranych programach
 
 

Cyfrowy Polsat

POLSAT Sport Fight

POLSAT SPORT FIGHT: Niedziela 20 sierpnia

Wszystkie kanały
07:00
Boks: Walka o pas mistrzowski federacji WBO w Brisbane - waga półśrednia: Manny Pacquiao - Jeff Horn
09:45
Boks: Gala w Poznaniu - waga junior ciężka: Noel Gevor - Krzysztof Włodarczyk
12:50
Sporty walki: KSW 26 - walka: Michał Materla - Jay Silva
16:25
Boks: Walka o pas mistrzowski federacji IBF w Sheffield - waga półśrednia: Kell Brook - Errol Spence Jr
20:35
Boks: Gala w Uniondale - waga ciężka: Artur Szpilka - Adam Kownacki
21:35
Boks: Gala w Lipsku - waga ciężka: Erkan Teper - Mariusz Wach; walka o pas mistrzowski EBU w wadze półciężkiej: Robert Stieglitz - Nikola Sjekloca
01:05
Sporty walki: KSW 24 - walka: Paweł Nastula - Karol Bedorf, Mariusz Pudzianowski - Sean McCorkle
04:35
Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC w Montrealu - waga półciężka: Andrzej Fonfara - Adonis Stevenson

POLSAT SPORT FIGHT: Poniedzia�ek 21 sierpnia

Wszystkie kanały
07:00
Boks: Gala w Chicago - waga półśrednia: Matthew Strode - Mike Alvarado
08:25
Boks: Gala w Uniondale - waga ciężka: Artur Szpilka - Adam Kownacki
09:25
Sporty walki: KSW 27 - walki: Mariusz Pudzianowski - Oli Thompson, Mamed Khalidov - Maiquel Falcao
13:00
Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji WBC i WBO w Nowym Jorku - waga junior półśrednia: Terence Crawford - Felix Diaz
15:10
Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC w Montrealu - waga półciężka: Andrzej Fonfara - Adonis Stevenson
17:10
Boks: Gala w Las Vegas - waga superśrednia: Saul Alvarez - Julio Cesar Chavez Jr
20:20
Boks: Gala w Lipsku - waga ciężka: Erkan Teper - Mariusz Wach; walka o pas mistrzowski EBU w wadze półciężkiej: Robert Stieglitz - Nikola Sjekloca
23:50
Boks: Walka o pas mistrzowski federacji WBC w Dortmundzie - waga junior ciężka: Marco Huck - Mairis Briedis
02:40
Sporty walki: KSW 11 - walka: Mamed Khalidov - Daniel Acacio
05:10
Boks: Walka o pasy mistrzowskie federacji IBF, IBO i WBA w Glasgow - waga superlekka: Ricky Burns - Julius Indongo

Centrum Obsługi Klienta
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08

(opłata zgodna z taryfą operatora)

z telefonu komórkowego: 699 00 2222

(opłata zgodna z taryfą operatora)

222 127 222
z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22

(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

nr faksu: 22 356 66 77
Centralny Punkt Obsługi Klienta:
Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:30-16:30
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
© 2007-2017 Cyfrowy Polsat SA
Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 25.581.840,64 zł w pełni wpłacony
Profil na portalu Facebook Nowe okno